Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Hizmet Organizasyon, yoğunluğa göre ihtiyaç duyulan personeli tedarik ederken hem maliyetlerin aşağıya çekilmesi hem de personel özlük haklarının takip edilmesi hususunda firmaların yükünü hafifletmektedir. Bordlama, part time, full time dönemsel personel yerleştirme ve danışmanlık hizmetlerinden size en uygun olanını seçip detayları Hizmet Organizasyon’a bırakmanız yeterlidir. Personel alımında firmalara uygunluk sağlayacak şekilde arama, seçme ve yerleştirme yapılır. Personel işe almadan önce kanuni yükümlülükleri yerine getirilir ve personele görev alacağı bölüm hakkında bilgi ve eğitim verilir.

BAY BAYAN SERVİS PERSONELİ

Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için personelimizi prezantabl, diksiyonu düzgün, sorumluluk alabilen ve takım çalışmasına uygun kişilerden seçeriz. Hızla gelişen turizm sektörünün değişen ihtiyaçlarını karşılamak ve sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için periyodik olarak eğitim veririz.

VIP SERVİS PERSONELİ

Ev sahipliğini yapmayı düşündüğünüz özel parti ve yemeklerin sadece organizasyonunu yapıp sunumunu bize bırakabilirsiniz. Önemli olanın, misafirlerinize sadece yemek servisi yapmanın yanı sıra, katılımcılara unutulmaz bir anı bırakmaktır. Özel olarak eğitim almış, çalışkan, güler yüzlü personelimiz davetiniz ile ilgili detayları sizin isteğiniz doğrultusunda titizlikle ve itinayla yerine getirir. Davetle ilgili hiçbir endişeniz olmadan misafirlerinizle hoşça vakit geçirmenin tadını çıkarırsınız.

BARMEN & BARMAID PERSONELİ

Davetlerinizde lezzetli ve farklı sunumları ile gecenize renk katar ve misafirlerinizin taleplerini yeterli bar bilgisiyle karşılar. Bar personelimiz seçkin otel ve kulüplerin barmenlerinden oluşmaktadır. Kendilerine özgü kokteyl ve sunumları misafirlerin istediğine ve tarzına uygun şekilde sunar.

HOST & HOSTES

Marka değerinizin bilincinde, güler yüzlü, insani ilişkilerinde başarılı ve görselliği dikkate alarak tecrübeli ekibimizle müşterilerimize hizmet sunarız. Personelimiz üniversite öğrencisi çoğunlukta olmakla beraber bu işi kendine meslek edinmiş kişilerden oluşmaktadır.

ÖDÜL TÖRENİ

Türkiyenin yerli ve yabancı birçok markalarını bir araya getiriyoruz.Türkiyenin değerli markalarını tanıtma ve Yaşatma adına ödül töreni düzenliyoruz